• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Tebligat Hukuku

Tebligat Hukuku

Tebligat Hukuku

  • Fiyatı 80,00 ₺

İlgili Kategoriler

Hukuk Kitapları / Genel Hukuk

Kitabımızın ilk baskısının kısa sürede tükenmiş olması, hukuk dünyasında özellikle uygulamaya yönelik bir eser kazandırma duygusuyla birleşince, tarafıma büyük bir azim ve mutluluk vermiştir. Bu azim ve mutlulukla, ilk baskıdan sonra yapılan kanuni değişikliklerle oluşan hukuki durum karşısında, mevzuatta özellikle elektronik tebligata ilişkin olarak yapılan değişikliklerle tashih edilmiş ikinci baskıyı çok değerli hukuk camiasına sunma zorunluluğunu içimde hissettiğimi özellikle belirtmek isterim.

Kitabımızın ilk baskısından sonra çalışmamızı büyük bir ehemmiyetle değerlendiren, bu konudaki değerli eleştiri ve düşüncelerini tarafıma ileten ve çalışmalarında kitabımızdan yararlandıklarını belirten yargı camiasına teşekkürü bir borç bilirim. Unutulmamalıdır ki, hiçbir çalışma kusursuz değildir. Barika-i hakikatin müsademe-i efkardan doğduğu kabulünün tarafım için bir düstur olduğunu en baştan belirtmeliyim. Bu düşünceyle, ikinci baskımızla ilgili olarak da her türlü düşünce ve eleştiriye açık olduğumu, bu eleştiri ve düşüncelerin gerçekleri ve doğru sonucu ortaya çıkaracağı kanaatinde olduğumu yinelemek isterim.

Kitabımızın daha çok uygulamaya yönelik olması nedeniyle, emsal olarak kullanmış olduğumuz yüksek mahkeme kararlarının güncelleştirildiğini, özellikle elektronik tebligata ilişkin olarak istinaf mahkemesi kararlarının güncel olması nedeniyle, bu kararların da kullanıcılarımızın dikkatine sunulduğunu belirtmeliyim.

Barkod : 9786053009436

Yayın Tarihi : 2020 Ocak

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 2

Sayfa Sayısı : 319

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?