• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Suçları

Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Suçları

Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Suçları

195,00 ₺ 165,00 ₺

Birinci, ikinci, üçüncü derken nihayet kitabımızın dördüncü baskısı ile tekrar Sizlerin huzurunuzda olmaktan son derece mutlu ve gururluyuz. Gösterdiğiniz ilgi, “onurumuz” ve “yol göstericimiz” oldu. Sağ olun, Var olun.

Kitabımızın bu baskısında, tüm konular yeniden gözden geçirilmiş ve son iki yılda çıkan Yargıtay kararları irdelenerek, Uygulayıcılara yol göstermesi amacıyla ilgili yerlere işlenmiştir.

Uyuşturucu ve uyarıcı madde suçlarına (özellikle TCK’nın 188. maddesinin 4. ve 5. fıkraları ile TCK 191. maddesinde) ilişkin olarak yapılan köklü değişikliklerin ardından geçen süre içinde uygulamada yaşanan sıkıntılar üzerinde özellikle durulmuş; sorunlu/tereddütlü olarak görülen konular, daha net ve anlaşılabilir kılmak adına tablolardan yararlanılmak suretiyle “pratik bilgiler” şeklinde anlatılmaya çalışılmıştır. Yine bu konulara ilişkin Yargıtay Ceza Genel Kurulu ve İlgili Ceza Dairelerinin kararlarına geniş yer verilmek suretiyle “Yargıtay Uygulamaları” hakkında bilgi verilmesi amaçlanmıştır.

Bu çalışmalarımız da yine Saygıdeğer Hakim ve Cumhuriyet savcılarımız ile Saygıdeğer Avukatlarımızın karşılaştıkları olaylar nedeniyle ilettikleri sorular yol göstericimiz olmuştur.

Barkod : 9786257088589

Yayın Tarihi : 2020 Temmuz

Kapak Türü : Ciltli

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 4

Sayfa Sayısı : 924

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?