• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Vergi Hukuku

Vergi Hukuku

Vergi Hukuku

85,00 ₺ 72,00 ₺

2018 yılında ilk baskısı yayınlanan “Vergi Hukuku” adlı bu kitap, elinizdeki üçüncü baskıda Türk vergi sistemi konularını da içerecek şekilde genişletilmiş ve ana hatları ile nihai içeriğine kavuşmuş bulunmaktadır. Kitabın bu şekliyle hukuk fakülteleri ile diğer fakültelerin programlarında yer alan vergi hukuku ve Türk vergi sistemi derslerinde ele alınan hemen hemen tüm konuları kapsayacak hale geldiği düşünülmektedir.

İktisadi hayattaki olumlu ya da olumsuz gelişmelere çok duyarlı olan vergi kanunlarındaki hükümler sıklıkla değişmekte, güncellenmekte ve bu alan yeni düzenlemelere konu olmaktadır. Bu durum vergi hukuku alanında yazılan kitapların her yıl güncellenmesini zorunlu kılmaktadır. Bu baskıda da güncel gelişme ve rakamlar kitaba yansıtılmış, önceki baskılarda gözden kaçan yanlışlar düzeltilmiş ve belli konularda ek açıklamalara yer verilmiştir.

Kuşkusuz böylesi kitaplar yıllar içinde okurların da katkısıyla gelişmekte ve daha doyurucu hale gelmektedir. İlk baskının önsözünde de ifade edildiği gibi okuyucuların tespit edecekleri eksiklikleri, yanlışlıkları veya diğer önerilerini yazara iletmeleri bu kitabın geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Barkod : 9786257802376

Yayın Tarihi : 2020 Eylül

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 3

Sayfa Sayısı : 672

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?