• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Adli Belge İncelemeleri

Adli Belge İncelemeleri

Adli Belge İncelemeleri

  • Fiyatı 45,00 ₺

İlgili Kategoriler

Hukuk Kitapları / Adli Bilimler

Yıllar önce bu alanda üstadlarım diyebileceğim uzmanlarımın denetim ve gözetiminde çalışan bir asistan olarak başladığım zaman yolculuğunda, kendi başına inceleme yapabilen uzmanlıktan, alanda akademik yayın yapan ve öğrenci yetiştiren öğretim üyeliğine kadar geçen süreçte edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşma imkanı bulabilmenin mutluluğunu ve hazzını yaşıyorum.

Elinize almış olduğunuz ve okumaya başlayacağınız bu kitap yaklaşık 20 yıllık işbaşı tecrübe ile oluşan bilginin kâğıt yüzeyine aktarılması ile oluşmuş bir eserdir.

Yazmış olduğum kitap uygulamayla birlikte literatür bilgilerinin harmanlanmış bir şeklidir. Bu haliyle de gerek bu alanda bilimsel çalışma yapacaklara, gerekse uygulamanın içinde yer alan her kademede yer alan adli bilim sevdalıları için bir başucu kaynağı olmaya adaydır.

Adli belge inceleme kitabı toplam dokuz bölümden oluşmaktadır. El yazısı incelemesinden imza incelemesine, temel sahtecilikten belgede kullanılan temel güvenlik unsurları, temel sahtecilikten iğfal kabiliyeti gibi konular detaylandırılarak anlatılmıştır. Bana düşen görev kitabı yazarak tamamlamaktı. Şimdi sıra siz değerli okurlarımıza düşmektedir. Okuduğunuzda tespit edeceğiniz hataları şahsıma bildirmeniz halinde inşallah daha sonraları yapılacak yeni baskılarda bu bildirimler dikkate alınarak gerekli düzeltmeler yapılarak ve sizlere daha iyi bir eser sunulacaktır.

Barkod : 9786257277549

Yayın Tarihi : 2021 Ocak

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 1

Sayfa Sayısı : 160

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?