• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Polisler İçin Birleşmiş Milletler Misyonu Fransızca Rehberi

Polisler İçin Birleşmiş Milletler Misyonu Fransızca Rehberi

Polisler İçin Birleşmiş Milletler Misyonu Fransızca Rehberi

Manuel Pratique Des Nations Unies Pour Les Policiers En Français

  • Fiyatı 25,00 ₺
Değerli meslektaşlarım, değerli üstlerim ve astlarım;
Takdir edersiniz ki, yaşadığımız yüzyıl bir bilgi ve iletişim çağı, günümüzde teşkilatımızda çok büyük gelişmeler kaydederek dünyada, çeşitli kıtalarda, ülkemizi ve teşkilatımızı bilgi ve becerileriyle amiriyle, memuruyla uluslar arası kuruluşlarda başarıyla temsil etmektedir.
Uluslar arası kuruluşlarda başta Birleşmiş Milletler olmak üzere Emniyet Teşkilatı’nın güzide üyeleri görevler aldı, hala aktif görevlerde bulunanlar ve bu görevlere ilk defa olarak gitmeye hak kazanacak personelimiz olacaktır. Bu bağlamda, özellikle bu kuruluşlarda görev almak isteyen yeni meslektaşlarıma buralarda görev almadan önce ve girecekleri sınavlarda katkısı olabileceğine inandığım ve ilk defa gidecekleri yeni görev yerlerinde tecrübeli olmadıklarından dolayı bu rehber kitabı tecrübe kazanmaları açısından ve Fransızcalarına da bir şeyler katması bakımından hazırlamaya karar verdim. İnanıyorum ki, özellikle günlük rapor bölümleri siz değerli meslektaşlarıma çok faydalı olacak, örnek test metinleriyle de kendi rapor ve sorularınızı hazırlayarak bilgilerinizi pekiştirecek sınavlarda daha da başarılı olacaksınız. Görev sonlarında yazacağınız günlük raporlarınızda hiç zorluk çekmeyeceksiniz.
Günümüzde artık bir yabancı dil yeterli olmamaktadır, eğer gittiğiniz yabancı kuruluşlarda daha yüksek mevkilerde yönetici kadroları almak istiyorsanız İngilizcenin yanında özellikle BM misyonları için Fransızca şart oldu, İngilizcenizin yanına Fransızcanızı da belli bir seviyeye getirmeniz gerekir. Bu yabancı dil konusuna, Polis kolejlerinde, Polis akademilerinde ve Polis meslek yüksek okullarında başlamak çok yerinde olacaktır.
Elbette ki bu kitapta yanlışlarımın, hatalarımın olabileceğini önceden kabul edip özür dileyerek;
Başarılar diler, saygılarımı sunarım.

Barkod : 9786055336509

Yayın Tarihi : 2012 Şubat

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 1

Sayfa Sayısı : 286

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Fransızca

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?