• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Noterlik Açısından Vekalet

Noterlik Açısından Vekalet

Noterlik Açısından Vekalet

  • Fiyatı 5,40 ₺

İlgili Kategoriler

Hukuk Kitapları / Genel Hukuk
Vekâletnameler, noterlerin, hemen her gün yoğun bir biçimde gerçekleştirdikleri işlem grupları arasında yer alır. Bu durumun doğal sonucu olarak, vekâlet kurumu, Noterlik Hukuku bağlamında da, ister istemez sorunların yoğun bir biçimde ortaya çıktığı ve bir takım tereddütlerin hasıl olduğu bir alan haline gelmiştir.
İşte bu sorunlara çözüm aranması ve tereddütlerin giderilmesi sürecine bir nebze de olsa katkıda bulunmak amacıyla, ağırlıklı olarak Noterlik Hukuku boyutu dikkate alınmak suretiyle, işbu monografik çalışma hazırlanmıştır.
Bu bilimsel çalışmanın diğerlerinden farklılaşan bir yönü de, Noterlik Hukuku alanında monografik bazda yapılan ilk bilimsel inceleme konumunda bulunuşudur. Ümit ederim ki, Noterlik Hukuku alanında ilerde yapılacak olan monografik çalışmalar sayı itibariyle çoğalır ve bu eserde bu alanda çalışmak isteyenleri cesaretlendirmek suretiyle motive edici bir işlev görür.
Sözü edilen çalışmanın, bu ikinci baskısında, bazı kısımlar yeniden yazılmış; bazı kısımlarına da, özellikle Avukatlık Hukuku alanındaki yasal değişiklikler dikkate alınarak bir takım ilâveler yapılmıştır.

Barkod : 9789757926612

Yayın Tarihi : 2001 Aralık

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 1

Sayfa Sayısı : 102

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?