• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Medeni Hukuk Soru Bankası

Medeni Hukuk Soru Bankası

Medeni Hukuk Soru Bankası

83,00 ₺ 70,00 ₺

Medenî Hukuk’un çeşitli alanlarına ilişkin test sorularını içeren bu çalışmanın hayata geçirilmesi uzun zaman önce düşünülmüştü. Ancak, şartlar bugün gerçekleştirilmesini mümkün kıldı. Çünkü bu çalışmayla hedeflediğimiz hukuk bilimine katkı ve nitelikli hukukçunun yetişmesinin sorumluluğu ve ağırlığının farkında olarak hareket ettik. Çalışmanın ve emeğin gücüne olan inancımız gereği, bilginin en büyük güç olduğunun farkında olarak üretmeyi kendimize bir borç bildik. Dolayısıyla tüm öğrencilerimize meslek hayatlarını güçlendirecek bilgiyle donatmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bu sebeple zaman içinde genişletilmesi hedeflenen çalışmamızın öğrencilerimize faydalı olması tek dileğimizdir. Bunun için mümkün olduğu ölçüde özen gösterdiğimizi söylemek isteriz. Amacımızın gerçekleştiğini görürsek kendimizi mutlu sayacağız.

Çalışmamız Başlangıç Hükümleri, Kişiler Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku Genel Hükümler, Borçlar Hukuku Özel Hükümler, Eşya Hukuku ve Miras Hukuku olmak üzere 7 bölümden oluşmaktadır.

Tüm özenimize rağmen çalışmamızda rastlanabilecek eksiklikler ve gözden kaçabilecek baskı hatalarının hoş görülmesini rica ediyoruz. Bunlar gelecek baskılarda düzeltilecektir.

Barkod : 9786053009313

Yayın Tarihi : 2020 Ocak

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 1

Sayfa Sayısı : 430

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?