• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Tarih

Devlet Memuru Olmak İsteyenler İçin, Kpss nin Şifreleri

Tarih

Lise - Önlisans Mezunları İçin

14,00 ₺ 9,75 ₺
Kamu Personeli Seçme Sınavı her yıl yapılan ve memur adaylarının çeşitli alanlardaki bilgilerinin ve analiz kabiliyetlerinin ölçüldüğü bir sınavdır ve tarih bilgisi bu sınav içinde önemli bir yer tutan bölümdür.
KPSS içinde tarih bilgisinin önemli bir yer tutması bu alana yönelik kaynakların çeşitlenmesini ve daha özgün bir hale gelmesini sağlamıştır. Özellikle son yıllarda tarih ile ilgili sorulara bakıldığında kavram bilgilerine değinildiği ve analiz yoluyla değerlendirme yapılarak cevaplanabilecek özellikte oldukları görülmektedir.
Elinizdeki bu kitapta, konular en ayrıntılı bir biçimde ve kolay akılda tutulabilir olması açısından maddeler şeklinde anlatılmış olup, çıkmış sorularla örneklendirilerek özgün hazırlanmış deneme testlerinden oluşmaktadır. Büyük bir titizlikle hazırlanan kitabımız, sizleri tarih konusunda kolay bir şekilde bilgilendirirken, içeriğindeki deneme testleriyle de sınav formatına uygun sorulara aşina hale getirmeyi amaçlamıştır.
Her türlü özene rağmen oluşabilecek küçük aksaklık ve hatalardan dolayı şimdiden özür diler ve beğeneceklerini umduğumuz bu başucu kitabımızla tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

Barkod : 9786055412777

Yayın Tarihi : 2011 Ekim

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 1

Sayfa Sayısı : 220

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?