• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Site Hakkında Açıklamalar

Aradığınız Kitabı Bulma:
Sayfalarımızda yer alan Hızlı Bul alanına, bulunmasını istediğiniz kriter kelimeyi yazarak Ara-Bul butonunu tıklayınız. Belirttiğiniz kriter, Kitap Adlarında ve Yazar Adlarında taranacak ve sonuçlar boyanarak listelenecektir.

Detaylı Aramalar:
Hızlı Bul kutucuğunda bulunan Detaylı Aramaya Git linklerini kullanarak ulaştığınız sayfamızda; yalnızca kitap adlarında veya yalnızca yazar adlarında yazacağınız kriter kelimeleri aratabilirsiniz.
Uluslar arası ISBN Kodlarının son iki oktetlik kısımlarını kullanarak aramalar yapabilirsiniz.
Kitapların İçindekiler metinlerinde kriter kelimelerinizi arayabilirsiniz.
Ayrıca sitemiz içeriğini Google ve Live Search ile tarayabilir, kriter kelimelerinizi aratabilirsiniz.

Tıklayın Arayalım:
Sizi telefonunuzdan aramamızı istiyorsanız veya müşteri hattımızı arama olanağınız bulunmuyorsa; Adınızı, İlinizi ve Telefonunuzu yazarak sizi istediğiniz tarih ve saatte bizim aramamızı sağlayabilirsiniz.

RSS:
sistemimize eklenen Yeni ve İndirimli kitaplarımızı takip etmek için FeedReader vb. RSS okuyucular, Vista ve Windows 7 işletim sistemi kullanıcıları veya yeni nesil cep telefonu sahipleri otomatik olarak bilgilendirilirler.

ePosta Listesi:
Sistemimize eMail adresinizi yazarak Postalarımızı almaya başlayabilirsiniz. Size gelen her epostamızda listeden ayrılabilmeniz için ilgili link yer almaktadır.

Üyelik:
Ziyaretçilerimiz, Yeni Üye Kayıt sayfamıza ulaşarak temel bilgilerini belirtip üye olabilirler.

Notlar:
Sitemizin ziyaretçi ile etkileşimli sayfalarında ve bilgi alım formlarının altlarında Açıklamalar başlığı ile, sayfaya özgü not ve gerekler belirtilmiştir. Yardım bilgileri eklenmiştir.

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?