• SEPETİM :

    0 ürün - 0,00 ₺

Tahkim

Tahkim

Hukuk Muhakemeleri Kanunu Çerçevesinde

Tahkim

HMK m. 407-444

45,00 ₺ 38,00 ₺
Hukuk Muhakemeleri Kanunu Çerçevesinde Tahkim (HMK m. 407- 444)- adlı bu çalışmanın ana çatısını, aynı zamanda benim yüksek lisans tez danışmanlığını yürüttüğüm Arş. Gör. Yavuz Korucu’nun yüksek lisans tezi oluşturmaktadır. Ancak sevgili Yavuz ile bu çalışmayı daha da geliştirmek, özellikle yabancı kaynakları işlemek, tahkimle ilgili bazı başlıkları tekrar gözden geçirerek genişletmek suretiyle ayrıntılı olarak ele almak ve son içtihatları da ilave etmek suretiyle Hukuk Muhakemeleri Kanunu bakımından tahkim konusundaki boşluğu doldurmayı amaçladık ve ortaya bu kitap çıktı. İnşallah bu mütevazı çalışmayı önümüzdeki yıllarda daha da genişletmek, yeni içtihatlar ve kaynaklarla zenginleştirmek en büyük hedefimizdir.
Bu vesileyle yetişmemizde emeği olan tüm hocalarımıza, dost ve arkadaşlarımıza ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan ailemize teşekkür etmek isteriz.
Ayrıca, kitabın basımını büyük bir titizlikle gerçekleştiren Adalet Yayınevi’nin değerli yönetici ve çalışanlarına da çok teşekkür eder; kitabın tüm tahkim uygulayıcılarına yararlı olmasını dileriz.

Barkod : 9786051468716

Yayın Tarihi : 2016 Nisan

Kapak Türü : Karton Kapaklı

Kağıt Türü : I.Hamur

Baskı Sayısı : 1

Sayfa Sayısı : 328

Ebat : 16x23,5

Takım :

Dili : Türkçe

Ekler :

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
  • Kötü
  • İyi

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak ister misiniz?